בייביסיטר ניטראלית לפחמן!

בייביסיטר ניטראלית לפחמן!

מאת Babysits
2 מינ׳ קרא

כאן Babysits, אנו מחויבים למשימתנו: להעצים קהילות סביב טיפול בילדים! כך שילדים יוכלו לגדול מאושרים ובריאים. פעולה נגד שינויי אקלים עולמיים היא דבר שזיהינו כחלק בלתי נפרד מכך, ומשהו שאנו מתלהבים ממנו ומסורים לו.

Babysits נוקטת בפעולת אקלים

אז, נקטנו בפעולות אקלים! מה זה אומר? הפכנו לנייטרלים מפחמן! באופן ספציפי, Babysits הצטרפה לארגון Leaders For Climate Action (LFCA) המאגד עסקים המחויבים לנקוט עמדה נגד שינויי אקלים ולעזור להם לזהות כיצד הם יכולים לצמצם את השפעתם.

באופן ספציפי, Babysits הצטרפה לארגון Leaders For Climate Action (LFCA) המאגד עסקים המחויבים לנקוט עמדה נגד שינויי אקלים ולעזור להם לזהות כיצד הם יכולים לצמצם את השפעתם.

LFCA

בעזרת LFCA הצלחנו:

  • למדוד את פליטת הפחמן שלנו. חישבנו את ההשפעה של כל ההיבטים של העסק שלנו, החל משימוש באנרגיה במשרדנו ועד לפסולת המיוצרת/ממוחזרת, מרחק נסיעה לעובדים ועוד.
  • קיזזנו את טביעת הרגל הפחמנית שלנו וזה הפך לנייטרלי לפחמן. בהתחשב בתפוקת הפחמן הכוללת של Babysits, השקענו בפרויקט VCS Gold Standard לקיזוז ישיר של הפליטות שמייצרת החברה שלנו. זיהוי ושינוי מדיניות/שיטות להפחתת פליטות עתידיות. אנו מחויבים לשינוי המדיניות והשיטות על מנת לצמצם את טביעת הרגל הפחמנית שלנו בשנים הבאות.

תרומה מתמשכת

מלבד הצעדים שעשינו לעיל, אנו פעילים גם בדרכים הבאות:

  • אנו מחנכים

אנו יוצרים תוכן לחנך את קהילת ההורים שלנו, מטפלים וילדים בנוגע לשינויי אקלים ומה הם יכולים לעשות. הדרכים בהן אנו מחנכים כוללות: הסבר על שינויי אקלים לילדים, מיחזור עשה-זאת-בעצמך, פעילויות צמחים ועוד.

בדקו כמה דוגמאות כאן!

דרכים למחזור עם ילדים

ניסוי צמחים עם ילדים

חיות קרטון עשה-זאת-בעצמך ממוחזרות

  • אנו מפיצים מודעות

אנו פעילים, משתמשים בפלטפורמה שלנו כדי לשתף מידע ומשאבים כדי לסייע בהבאת המודעות לקהילה שלנו. אנו גם משתתפים באופן פעיל בימי שישי לעתיד וצעדות אקלים.

Fridays for future Babysits

  • אנו משתפים פעולה

אנו עושים כמיטב יכולתנו לשתף פעולה עם ארגונים אחרים, כדי לשתף גורמים נוספים בפעולות האקלים ולחלוק ידע, משאבים ומודעות בקנה מידה גדול עוד יותר.


למידע נוסף על התרומה שלנו וההתחייבות שלנו לפעולות אקלים עם LFCA, עיינו באתר האקלים שלנו כאן.